PRAŠYMAS SKIRTI PARAMĄ BENDRIJAI

      Comments Off on                                          PRAŠYMAS SKIRTI PARAMĄ BENDRIJAI

Gerbiami bendrijos nariai, jų šeimų nariai,

pasirūpinkime, kad 1,2% nuo Jūsų uždirbto GPM būtų panaudoti geriems darbams – skirkite juos mūsų  sodininkų bendrijai paremti.

Jūsų palaikymas yra labai svarbus, nes pinigai bus panaudoti mūsų visų poreikiams tenkinti. Praėjusiais metais parama bendrijai sudarė vos 468,48 Eur, t. y. beveik 2 kartus mažiau ne  ankstesniais  metais. Gal būt tai susiję su viruso pandemija, o gal ir su kitomis priežastimis.  Dėkojame asmenims parėmusiems bendriją ir tikimės, kad Jūs ir šiais metais skirsite 1,2% ar  dalį mokesčio bendrijos tikslams įgyvendinti. 

Bendrijos valdyba ir šiais metais prašo visus narius ir jų šeimų narius  aktyviai paremti bendriją, nes lėšos bendrijai labai reikalingos ypač po to, kai įgyvendinant gatvių apšvietimo projektą, teko padengti  nemažą sumą pinigų už laiku nesumokėjusius įnašo  bendrijos narius.    

Prašymus gyventojai gali pateikti tik elektroniniu būdu per Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau — VMI) Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau — EDS). 

Prašymus gyventojai (ar jų atstovai) per EDS galės pateikti ne tik savarankiškai, bet ir atvykę į bet kurią apskrities valstybinę mokesčių inspekciją, kur tai padaryti jiems padės VMI darbuotojai. Gyventojai galės pasinaudoti ir viešais interneto prieigos taškais (toliau — VIPT), esančiais valstybinėse miestų bei rajonų bibliotekose, kuriuose, prisijungę prie EDS, turės galimybę pateikti prašymus elektroniniu būdu.

Be to, gyventojams, kurie anksčiau pateiktuose prašymuose iš karto nurodė norintys paramą skirti toms pačioms organizacijoms ne tik šiais, bet ir kitais metais ar maksimaliam 5 metų laikotarpiui, pateiktų prašymų tikslinti nereikės.


Tai nereiškia jokių papildomų mokesčių ar finansinės naštos Jums.  Jei nenurodysite, kam norite pervesti pinigus, skirti paramą, pinigai tiesiog pasiliks bendrame valstybės biudžete. Mokesčius perveda ne asmuo, o Mokesčių inspekcija, todėl asmeniui tereikia užpildyti tik nesudėtingą prašymo formą arba užpildyti paramos formą FR0512 ir kartu pateikti deklaruojant pajamas.

Skiriamą paramą gyventojas gali skaidyti, pavyzdžiui,  skirti po 0,5  proc. ar daugiau (mažiau).

Plačiau apie prašymų pervesti pajamų mokesčio dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą galite pasikonsultuoti VMI svetainėje arba nemokamu telefonu 1882. 

Sodininkų bendrijos „Žalieji ežerai“ rekvizitai:

  • Adresas: Balsių sodų 8-oji g.Nr.32, Vilnius
  • Įmonės kodas 124883830
  • Atsiskaitomoji sąskaita: LT357300010002451780

                                      Bendrijos valdyba