Gatvių apšvietimas

      Comments Off on Gatvių apšvietimas

Gerbiami s/b „Žalieji ežerai“ nariai ir jų šeimų nariai,

Informuojame visus, kad vandentiekio ir kanalizacijos tinklų įrengimas bendrijoje artimiausiu metu (2019-2020 metais) vargu ar bus vykdomas. Mūsų bendrija kartu su kitomis kaimyninėmis sodininkų bendrijomis planuoja (vyksta pasitarimai) rengti vandentiekio ir kanalizacijos įrengimo projektinius pasiūlymus, kuriuos 2019 metais pateiks dalyvavimui Vilniaus vandenų reitingavimo sistemoje.

Bendrijos valdyba siūlo priimti sprendimą įgyvendinti gatvių apšvietimo projektą, ir dalį lėšų, numatytų vandentiekio/kanalizacijos projekto parengimui,  skirti gatvių apšvietimo įrengimui. Vilniaus miesto savivaldybė pasirengusi įgyvendinti bendrijos parengtą ir su visomis institucijomis suderintą projektą, jei bendrija apmokės  50 proc. apšvietimo  projekto įgyvendinimo išlaidų. Projekto įgyvendinimui savivaldybė skelbs rangos darbų viešąjį pirkimą tik tada, kai bendrija perves savivaldybei atitinkamą sumą pinigų (50 % įrengimo kainos) . Pagal  bendrijos valdybos organizuoto įmonių, vykdančių gatvių apšvietimo įrengimo  darbus,  apklausos duomenis,  anketoje pateikiame preliminarią sumą, kurią turėtų sumokėti  bendrijos narys, turintis 6 a. sklypą. Didesnių sklypų savininkai tektų mokėti didesnę  sumą (priklausomai nuo turimo sklypo dydžio).  Atkreipiame dėmesį, kad anketoje pateikta suma yra preliminari (manome,  kad po viešojo pirkimo  ji gali būti mažesnė). Laukti,  kad savivaldybė ateityje apšvietimą įrengs tik savo lėšomis,  būtų naivu.

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti apklausoje. Įvertinę apklausos rezultatus,  spręsime ar verta organizuoti bendrijos narių balsavimą raštu (t. y. nešaukiant susirinkimo), kurio metu būtų nutarta dėl apšvietimo projekto įgyvendinimo. Balsavimo raštu sprendimas bus galiojantis tuo atveju, jei „už“ projekto įgyvendinimą ( bendrijos nariams sumokant 50%  kainos),  raštu balsuos ne mažiau kaip 2/3  (apie 175) bendrijos narių. 

Jūsų nuomonės lauksime iki 2018 m. gruodžio 13 dienos.

Anketa rasite Anketa dėl gatvių apšvietimo projekto

 Planuojamų šviestuvų vietos: Žemėlapis