Informacija apie VV (UAB „Vilniaus vandenys “) užstatą (kopija iš VV tinklalapio)

      Comments Off on Informacija apie VV (UAB „Vilniaus vandenys “) užstatą (kopija iš VV tinklalapio)

Užstatas – tai garantas, kad konkretaus namų ūkio atstovas gerai apsvarstė savo sprendimą ir tikrai prisijungs prie nutiestų vandens ir / ar nuotekų tinklų.

Ši suma nebūtų nepakeliama našta namų ūkiui, tačiau pakankamai svari, kad gyventojas rimtai apsvarstytų visus „už“ ir „prieš“ bei priimtų tvirtą sprendimą prisijungti.

Užstatą sumokėti reikės Jūsų įgaliotam pareiškėjui (sodininkų bendrija), kuris visą sumą,  t. y. bendrą užstatą turės pervesti į bendrovės sąskaitą iki numatyto termino.

Jūsų bendras susitarimas, kada sumokėti užstatą įgaliotam pareiškėjui, tačiau svarbu, kad pareiškėjas nepavėluotų pervesti visos bendros užstato sumos į bendrovės sąskaitą iki paskelbto termino.

Jei nespėjote ar nepavyko surinkti visos bendro užstato sumos bei pervesti jos į bendrovės sąskaitą iki nurodyto termino, Jūsų teikiamas investicinis objektas bus išbrauktas iš šių metų preliminaraus sąrašo.

Jei norėsiu įsivesti ir vandenį, ir nuotekas, ar užstatas bus dvigubas?

Ne, užstatas už vandens įvadą ir už nuotekų išvadą vienam namų ūkiui yra 300 eurų, nepriklausomai nuo paslaugų skaičiaus.

Taip, galima įsipareigoti pasirinkti tik vieną paslaugą.  

Įgaliotas pareiškėjas surinks ar nurodys sąskaitos numerį (kaip susitarsite), kur pervesti pinigus. Bendrą užstato sumą pareiškėjas perves į bendrovės sąskaitą. Po tinklų prijungimo užstatas už per ketvirtį prisijungusius namų ūkius bus grąžintas pavedimu per 30 kalendorinių dienų į įgalioto pareiškėjo sąskaitą. Pareiškėjas kiekvienam, jau prisijungusiam paslaugą namų ūkiui, grąžins jo dalį.

Pareiškėjui užstatą galite sumokėti ir dalimis (kaip susitarsite). Svarbu žinoti, kad pareiškėjas iki nurodytos datos į bendrovės sąskaitą turi pervesti visą bendrą užstato sumą, kitaip Jūsų objektas bus išbrauktas iš preliminaraus sąrašo.

                                                    Bendrijos valdyba

Pinigus įgaliotas pareiškėjas (bendrija) turi pervesti iki gegužės 1 d.