Papildyta: SB „Žalieji ežerai“ komunalinių atliekų paslaugos teikėjas – UAB „Ecoservice“

      Comments Off on Papildyta: SB „Žalieji ežerai“ komunalinių atliekų paslaugos teikėjas – UAB „Ecoservice“

Vadovaujantis sodininkų bendrijos „Žalieji ežerai“ visuotinio bendrijos narių susirinkimo, įvykusio 2013 m. spalio 6 d. sprendimu, valdyba komunalinių atliekų išvežėju sodininkų bendrijos teritorijoje konkurso būdu išrinko UAB „Ecoservice“.
Apie priimtą sprendimą 2014 m. vasario mėn. 3 dieną buvo paskelbta sodininkų bendrijos internetinėje svetainėje ir skelbimų lentose. Sklypų savininkai (toliau – asmenys) sudarę sutartis su kitais atliekų išvežėjais buvo raginami iš anksto nutraukti jau sudarytas sutartis.
Atkreipiame dėmesį, kad vykdant „Vilniaus miesto atliekų tvarkymo taisykles“ ir susirinkimo sprendimą visi asmenys, turintys nekilnojamąjį turtą sodininkų bendrijoje „Žalieji ežerai“ įpareigojami sudaryti atliekų išvežimo sutartis su UAB „Ecoservice“, kuri pagal susitarimą su bendrija pasiūlė palankiausias kainas ir kokybišką paslaugos teikimą (žr. priedus).
Kiekvienas nuolat gyvenantis asmuo sudaro individualią atliekų išvežimo sutartį, o asmenys, gyvenantys tik vasarą, gali sudaryti kolektyvines 2-3 asmenų sutartis 6 mėnesiams (sutartis pasirašoma su vienu asmeniu, bet pildant pridedamą paraišką surašomi prisijungę prie sutarties asmenys).
Paraiškas dėl sutarties sudarymo galima teikti paraiškoje nurodytu adresu elektroniniu būdu arba užpildytą paraišką pateikti bendrijos valdybos nariams.
Bendrijos valdyba ragina visus kuo greičiau pildyti paraiškas ir sudaryti atliekų išvežimo sutartis su UAB „Ecoservice.
Saugokime savo kelius ir kurkime švarią aplinką.

SB “Žalieji ežerai” valdyba

atliekos-paraiska

atliekos-sb-zalieji-ezeraidoc-13

atlieku-isvezimo-grafikas