Parama bendrijai

      Comments Off on Parama bendrijai

Gerbiami bendrijos nariai,

kviečiame Jus pasinaudoti vienu efektyviausių būdų bendrijai paremti ir skirti 1,2% Jūsų jau sumokėto į Valstybės biudžetą  gyventojų pajamų mokesčio sodininkų bendrijai „Žalieji ežerai“. 

Jūsų palaikymas yra labai svarbus, nes pinigai bus panaudoti mūsų visų poreikiams tenkinti. Džiugu, kad praėjusiais metais parama bendrijai sudarė 388,58 Eur. Dėkojame asmenims parėmusiems bendriją ir tikimės, kad  Jūs ir kiti bendrijos nariai  šiais metais skirsite dalį mokesčio bendrijos tikslams įgyvendinti. 

Bendrijos valdyba ir šiais metais prašo visus narius ir jų šeimų narius  aktyviai paremti bendriją. Prašymą skirti dalį sumokėto GPM paramai galima pateikti iki š. m. gegužės 1 d. per EDS, adresu https://deklaravimas.vmi.lt, pasirinkus Deklaravimas > Pildyti formą.

Gyventojai deklaruodami pajamas kiekvienais metais gali skirti paramai dalį sumokėto pajamų mokesčio nuo jų gaunamo darbo užmokesčio, dividendų, individualios veiklos pajamų ar pelningai parduoto turto.

Gyventojas, iki einamųjų metų gegužės 1 d. užpildęs ir pateikęs VMI Prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį  paramos gavėjams ir (ar) politinėms partijoms FR0512 formą, 2023 m. ir 2024 m. gali paskirti:

  • iki 1,2 proc. pajamų mokesčio — paramos gavėjams: juridiniams asmenims (išskyrus profesines sąjungas arba profesinių sąjungų susivienijimus) ir meno kūrėjams, pagal Labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą, ir
  • iki 0,6 proc. pajamų mokesčio — profesinėms sąjungoms arba profesinių sąjungų susivienijimams, pagal Labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą, ir
  • iki 0,6 proc. pajamų mokesčio — politinėms partijoms, kurios yra įstatymų nustatyta tvarka įregistruotos Juridinių asmenų registre, atitinka įstatymų reikalavimus dėl politinės organizacijos narių skaičiaus ir kurioms nėra pradėta pertvarkymo arba likvidavimo procedūra. 
  • Tai nereiškia jokių papildomų mokesčių ar finansinės naštos Jums.  Jei nenurodysite, kam norite pervesti minėtus 1,2 (ar mažesnius) proc., pinigai tiesiog pasiliks bendrame valstybės biudžete. Mokesčius perveda ne asmuo, o Mokesčių inspekcija, todėl asmeniui tereikia užpildyti tik nesudėtingą prašymo formą arba užpildyti paramos formą FR 0512 v.2  deklaruojantpajamas.

Sodininkų bendrijos „Žalieji ežerai“ rekvizitai:

  • Adresas: Balsių sodų 8-oji g.Nr.32, Vilnius
  • Įmonės kodas 124883830
  • Atsiskaitomoji sąskaita: LT357300010002451780

                                      Bendrijos valdyba