Vandentiekio nuotekų įvedimas bendrijoje

      Comments Off on Vandentiekio nuotekų įvedimas bendrijoje

Informuojame, kad  UAB  „Vilniaus vandenys“ (toliau –  VV), atliko paraiškų, teiktų vandentiekio/ nuotekų įrengimo finansavimui reitingavimo procedūrą. Mūsų jungtinė paraiška (projektinius pasiūlymus kartu teikė dar trys kaimyninės bendrijos) reitingų lentelėje  iš 29 vertintų paraiškų – užėmė 9-ą vietą, todėl mūsų bendrija nebus įrašyta  į 2020 metais finansuojamų objektų sąrašą,  Pasiaiškinome, kad kitais metais Į naujų projektų įgyvendinimą  nuspręsta investuoti vos 1 mln. eurų VV lėšų.  Dar tiek pat investicijų bus skirta praėjusiais metais atrinktiems nedideliems  projektams, kurių  bendra 2020 metų investicinė suma sieks 2 mln. eurų.
Tik mūsų bendrijos tinklo įrengimas įvertintas virš 2 mil. eurų.
VV atstovas paaiškino, kad magistraliniai tinklai vedami ten, kur yra garantija, kad prie tinklo prisijungs vos ne visi sklypai. Bendrijos valdyba kitais metais vėl teiks paraišką VV dėl finansavimo. Prašome visus sklypų savininkus, kurie nesuspėjo pateikti prašymo, kreiptis į valdybos pirmininkę. 
Mums būtina gauti finansavimą VV tinklo įrengimui, nes ir patys pastebite, kad per karščius  pastoviai veikiant trims vandens gręžiniams jaučiamas didelis vandens trūkumas. 


Daugiau informacijos: https://www.vv.lt/lt/news/index.php?ELEMENT_ID=27603